21 Şubat 2013 Perşembe

Siyah ve beyaz Abiyeler

SİYAH BEYAZ DANTEL 
Siyahın asaleti, kusurları kapatması, naif, birazda matemli,güçlü,hüzünlü,havası.
Siyah bizim ülkemizde olduğu gibi batıda da matem demektir, fakat Çin de tam tersi mutluluk olduğunu biliyormuydunuz? Çok ayrıcalıklı modeller değil klasik ve her bayanın dolabında bunlardan bir tane vardır. Seçtiğim siyah abiyelerden; İki modelde pilikaşe kullanılmış uçuş uçuş bir hava bu da girdiğiniz ortamlarda kadına ayrı bir hava katıyor. Alt sıradan 2. olan model cok klasik fakat kollarını yılın modası olan güpür dantelle düşünebilirsiniz.  4. model ise siyah kadife her ne kadar sade görünse de girdiğiniz ortamda gözler üstünüzde olacaktır.Diğer modeller tafta kumaşın  kombinleridir.
abiye modelleri
İlk baktığınız abiye eminimki sırt dekolteli olanlar ve üst tarafı beyazlı olan abiyedir :)
Balık formundaki bu abiyeler kadınların hatlarını ve ince çizgilerini ortaya cıkaran daha çekici hale getiren abiyeler . Siyah paletlerle dantellerle süslenmiş küçük hareketler olan abiyeler. Seçtiğim modellerin içinde kapalı bayanlar için uygun modellerde bulunmakta.
her renk abiye modeller
ve favorilerimden bir tanesi hepsi Zuhair Murad haute couture tamamen işçilik emek bence muhteşem abiyeler.
Dantelin ve payet boncukların mükemmel uyumu, transparanın asla modası bitmeyecek bitse bile ben hiç vazgeçmeyeceğim sanırım. Sakın bu modelleri diktirmek için modacı aramayın bu kadar emek isteyen modelleri yapmak istemeyeceklerdir. bir kaç tanesine soruldu :) en baştan ikinci tam benlik 
zuhair murad abiyeleri, özel tasarımlar
Seviyorum ya boncuğu danteli siyahla beyazın dansını,siyahla beyaz sanki birbirleri için yaratılmışlar gride onların sevimsiz çocukları, hani deriz ya böyle anne babadan bu çocuk nasıl olmuş diye bana göre de gri  böyle işte. Yine içinde Zuhair Murad abiyeleri var, bu ismi yeni duyanlar için söyleyeyim harika bir tasarımcı resmen kumaşı kumaş olmaktan çıkarıp eserler yaratıyor. iki tane kumaşı alıp karıştırıp ellerinin altındaki terzi yamaklarına makina dikişleriyle süsleyip faiş fiyatlara satan modacılardan değil . 
En moda tasarımlar özel günlerinizde sizinle olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ
ADI/URL KISMINA SADECE ADINIZI YAZARAK YA DA ANONİMİ SEÇEREK HERKES YORUM YAPABİLİR.